در عصر دیجیتال، راه‌اندازی کمپین تبلیغات آنلاینِ یکی از مهمترین کارهایی است که شما می بایست برای موفقیت در کسب و کارتان انجام دهید .
تبلیغات اصولی و بازاریابی رمز اصلی موفقیت در کسب و کار است. تبلیغات مناسب باعث جذب مشتری بیشتر برای شما می شود.بر اساس اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات در سال ۱۳۹۴ در ایران از هر دو نفر حداقل یک نفر تلفن هوشمند در اختیار دارد و تعداد دسترسی‏های ثابت و سیار اینترنت پرسرعت در تمام اپراتورها از ۵ میلیون به ۲۲ میلیون مشترک فراتر رفته است.
همچنین پیش بینی شده بود که آمار تعداد تلفن‌های هوشمند در سال ۹۴ به ۴۰ میلیون دستگاه برسد و با توجه به آمار فوق که مربوط به ۲ سال قبل می باشد هم اکنون در سال ۱۳۹۷ می توان انتظار داشت که رقم بسیار بیشتر شده است که تمامی این اطلاعات می‌تواند یک مشخصه بارز داشته باشد؛ کاهش توجه از محیط اطراف و هجوم تمرکز به سمت ابزار‌های کوچک هوشمند همچون موبایل و تبلت. این همان فضایی است که همه به دنبالش هستند حتی شرکت‌های بزرگ تجاری که برای تولیدات خود به دنبال تبلیغات و توجه بیشتر هستند. از این رو تغییر تدریجی تبلیغاتی که در دنیای اطراف‏مان می‌بینیم به سمت ورود به دنیای مجازی چندان عجیب نیست.
به گفته یکی از کارشناسان در حوزه تبلیغات مجازی در ایران , در چند سال اخیر تاجران و کاربران و صاحبان کسب و کار به اهمیت تبلیغات در فضای مجازی پی برده‌اند.
با توجه به مقدمه ایی که گفته شد , شما نیز اگر جزو افرادی که در ادامه برمیشماریم هستید آنوقت است که می توان گفت تبلیغات آنلاین برای شما مفید خواهد بود و می بایست هرچه سریعتر از این فضا استفاده کنید .
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۸
دسته:‌ article